ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, БАТЬКИ! ДБАЙТЕ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ ТА БЕЗПЕКУ СВОЇХ ДІТЕЙ!

Дата: 14.12.2021 11:28

Щодня рятувальники ліквідовують сотні пожеж по всій Україні, внаслідок яких не лише знищується майно, але й, що найголовніше — гинуть люди, у тому числі і діти. Залишаючи малечу вдома самих, батьки ризикують, в першу чергу, їхньою безпекою. Адже діти полюбляють гратися із сірниками, запальничками, підпалювати папір, що може стати причиною пожежі. Крім того, дорослі не дбають про стан пожежної безпеки власних будинків, не дотримуються правил експлуатації пічного опалення, електрогосподарства і тим самим наражають і себе, і малечу на небезпеку.

Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках! Не забудьте приділити увагу малечі, не залишайте її без нагляду. Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо.
Життя наших дітей залежить від нас самих!

Житомирське районне управління Головного управління
ДСНС України у Житомирській області