ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 13.12.2021 16:54

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 грудня 2021 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова тринадцята сесія VIІІ скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Новоборівської територіальної громади на 2022-2024 роки.

2. Про селищний бюджет Новоборівської селищної територіальної громади на 2022 рік.  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської  селищної ради на 2021-2025 роки.

4. Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради у 2022 році.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Новоборівського житлово-комунального підприємства на 2021-2025 роки.

6. Про надання фінансової підтримки Новоборівському ЖКП на 2022 рік.

7. Про створення юридичної особи – виконавчого комітету Новоборівської  селищної ради Житомирського району Житомирської області та затвердження Положення про нього.

8. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування  (утримання) Дитячо-юнацької спортивної школи «Іршанськ» на 2022 рік.

9. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про  співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування КУ «Інклюзивно-ресурсного Центру» Новоборівської  селищної ради.

10. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про  співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування(утримання) архівної установи Хорошівської селищної ради на 2022 рік.

11. Про створення інклюзивної групи у Новоборівському ЦРД «Казка».
12. Про органiзацiю  харчування учнiв  закладiв загальної середньої  освiти та вихованцiв дошкiльних закладiв Новоборiвської селищної ради у 2022 роцi.

13. Про затвердження на 2022 рік структури, загальної чисельності  апарату
Новоборівської селищної ради та її виконавчих органів.

14. Про затвердження  Положення  про преміювання працівників органів місцевого самоврядування та робітників, зайнятих  обслуговуванням  органів місцевого самоврядування.

15.Про  умови оплати праці працівників апарату селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік.
16. Про умови оплати праці  селищного голови  на  2022 рік.

17. Про преміювання селищного  голови  на  2022 рік.

18. Про затвердження Положень про преміювання працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської  селищної ради  та закладів (установ) освіти, культури Новоборівської селищної ради.

19. Про внесення змін до  Програми  соціального захисту населення  Новоборівської селищної ради на 2021-2025 роки.

20. Про затвердження Програми про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним  верствам  населення  Новоборівської селищної ради на 2022 рік.

21. Про  затвердження Програми  забезпечення житлом внутрішньо  переміщених осіб та членів їх сімей  на 2022-2023 роки Новоборівської селищної ради.

22. Про затвердження Програми розвитку освіти Новоборівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

23. Про затвердження комплексної Програми  оздоровлення та відпочинку дітей Новоборівської  селищної ради на 2022 рік.

24. Про затвердження Програми  надання допомоги дітям-сиротам і дітям,  позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років  Новоборівської  селищної  ради на 2022 рік.

25. Про затвердження Програми культурно-масових заходів на 2022 рік.

26. Про затвердження Програми «Зайнятість населення на 2022 рік» Новоборівської селищної ради.

27. Про затвердження Програми «Організація харчування дітей ЗЗСО та ЗДО Новоборівської селищної ради на 2022 рік».

28. Про передачу з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту  Новоборівської селищної ради на баланс відділу соціального захисту  населення та охорони здоров’я Новоборівської селищної ради автомобіля KRASZ YDCT-52 (соціальне таксі).

29. Про встановлення нормативу відрахування у 2022 році комунальними  підприємствами селищної ради частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду бюджету Новоборівської селищної ради.

30. Про встановлення пільг Новоборівському ЖКП  рік на  2022 рік.

31. Про  перейменування Новоборівської музичної школи та затвердження Статуту в новій редакції.

32. Про  встановлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання дітей  в  Новоборівській музичній школі  на 2022 рік.

33. Про затвердження Порядку організації надання соціальних послуг відділом соціального захисту населення і охорони здоров’я  Новоборівської селищної ради

34. Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної  допомоги працівникам Комунального закладу «Центр надання  соціальних послуг» Новоборівської селищної ради.

Різне.

35. Про затвердження Положення про громадські слухання Новоборівської  селищної територіальної громади.

36. Про затвердження Положення про звітування Новоборівського селищного голови, старост, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Новоборівської селищної ради.

37. Про  внесення змін до Програми забезпечення дітей з інвалідністю  технічними засобами, лікарськими засобами та іншими виробами  медичного призначення для використання, в амбулаторних та побутових умовах,  лікувальним харчуванням  на території Новоборівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

38. Про прийняття майна в комунальну власність територіальної громади.

39. Про надання дозволу на списання основних засобів.

40. Про  безоплатну передачу нерухомого майна.

41. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

42. Про покладання обов’язків по здійсненню повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ