ЖИТТЯ В НОВОБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАЄ БЕЗПЕЧНІШИМ

Дата: 10.12.2021 16:30

Фото без описуУ нас чудова новина! Життя в громаді стає безпечнішим. ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру підтримала ще одну ініціативу від Новоборівської ТГ.

Нещодавно ми отримали обладнання для створення Добровільної пожежної дружини у складі екскомбатантів АТО/ООС та активних місцевих жителів при Місцевій пожежній охороні смт Нова Борова. Це відбулося завдяки ініціативі екскомбатантів АТО/ООС, яку реалізовано ГО "Футбольно-спортивний клуб "Оріон" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Проєкт спрямовано на посилення реагування на проблему високої пожежної небезпеки в громаді через залучення екскомбатантів АТО/ООС до Добровільної пожежної дружини.

Серед обладнання:
- ноутбук;
- монітор;
- відеокамера високоспроможної роздільної здатності.
А також - комутатор, маршрутизатор, патч-корд, накопичувач та відео реєстратор.

Активісти пожежної дружини:
- пройдуть навчання з питань пожежної безпеки;
- матимуть змогу на території Новоборівської громади брати участь у заходах із запобігання виникнення пожеж;
- контролюватимуть дотримання вимог пожежної безпеки в населених пунктах громади;
- будуть залучені до гасіння пожеж;
- спостерігатимуть через камеру відеоспостереження з метою завчасного виявлення пожеж;
- проводитимуть евакуацію людей та матеріальних цінностей;
- вживатимуть заходи для широкого інформування громадськості про причини виникнення пожеж та їх небезпеку.

Дякуємо Програмі ООН із відновлення та розбудови миру, НУО «Сучасний Формат» та всім учасникам робочої групи, які посприяли реалізації цієї важливої ініціативи!

Фото: Тетяна Голяченко /Новоборівська селищна рада