ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 15:15

З нагоди Дня місцевого самоврядування селищний голова Григорій РУДЮК привітав зі святом колектив та депутатський корпус і відзначив працівників грамотами:
- головного спеціаліста з господарських питань відділу освіти, культури, молоді та спорту – Ігоря МІЩЕНКА

- головного спеціаліста з юридичних питань – Василину ЧАПЛІНСЬКУ

- спеціаліста І категорії з інформаційно-комп’ютерного забезпечення – Олександра ЯРЕМЧУКА

- адміністратора реєстраційного відділу – Людмилу ДАНИЛЬЧУК

- старосту Фасівського старостинського округу – Валентину МАРКЕВИЧ

- діловода Небізького старостинського округу – Аллу БОНДАР

- прибиральницю службових приміщень – Галину ДЯЧУК

Також, відзначили за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди 60-річного ювілею – Тетяну ІСКРИЦЬКУ.

Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо та розвиток нашої громади.