ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 10:50

Шановні колеги!

Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання з державним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ваш високий професіоналізм, любов до рідного краю, самовіддана щоденна праця та непереборне бажання зробити життя в громаді кращим є вагомим внеском в розвиток нашої держави.

Традиція відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних звичаїв багатьох поколінь українців в реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, оптимізму та нових вагомих здобутків у роботі.

Нехай досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків і надалі сприяють зміцнення авторитету України в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою,
Новоборівський селищний голова