ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 03.12.2021 16:36

Новоборівська селищна  ради повідомляє про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлового приміщення, площею 5  кв. м, що за адресою: с. Кропивня, вул.Спортнивна,2 Житомирської області (ПОСИЛАННЯ НА АУКЦІОН)

Дата проведення аукціону –24.12.2021 р. Аукціон проводиться відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" від 03.10.2019 № 157-ІХ та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. № 483 в електронній торговій системі "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" (адміністратор).

Звертатися для ознайомлення з об’єктом оренди за адресою: смт. Нова Борова, вул.Незалежності 9-А - адмінбудівля Новоборівської селищної ради за тел. (04145)9 51 77.