ПРОВОДИМО ІНТЕРНЕТ ПО СЕЛАХ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.11.2021 08:52

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 року № 453 «Питання надання субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету у сільській місцевості» проводимо підключення до широкосмугового Інтернету сіл на території Новоборівської громади.

Відповідно до розподілу субвенції на території Новоборівської громади заплановано підключення вісьмох закладів соціальної  інфраструктури до широкосмугового  доступу до Інтернету:

Село Кропивня, 3 заклади: Кропивнянський ліцей, Кропивнянський ДНЗ «Дзвіночок» та Кропивнянська філія КЗ «Публічна бібліотека» Новоборівської селищної ради.
Село Ягодинка, 1 заклад: Ягодинська філія КЗ «Публічна бібліотека» Новоборівської селищної ради.
Село Фасова, 2 заклади: Фасівський ЗДО «Бджілка» та Фасівська філія КЗ «Публічна бібліотека» Новоборівської селищної ради.
Село Небіж, 1 заклад: Небізька філія КЗ «Публічна бібліотека» Новоборівської селищної ради.
Село Кам’яний Брід, 1 заклад: Кам’янобрідський сільський клуб філія КЗ «Центр культури та дозвілля» Новоборівської селищної ради.

Станом на сьогодні вже завершено монтажні роботи по селах Кропивня та Ягодинка, та продовжуватимуться роботи по селах Небіж, Фасова та Кам’яний Брід.

З 2022 року інтернет провайдер ТОВ «Ультранет Груп» планує підключення до широкосмугового Інтернету фізичних осіб по вищезазначених селах та с. Луковець.