ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ОДИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 15.11.2021 16:54

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 17 листопада 2021 року о 13:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться позачергова одинадцята сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.   ПРОЕКТ РІШЕННЯ   ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ

2. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2021 рік.   ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

3. Про внесення змін до рішення сесії Новоборівської селищної ради від 23.12.2020 року №106.   ПРОЕКТ РІШЕННЯ

4. Про внесення змін до рішення сесії Новоборівської селищної ради від  23.12.2020 року №107.   ПРОЕКТ РІШЕННЯ

5. Про виплату одноразової грошової  допомоги  незахищеним верствам населення.   ПРОЕКТ РІШЕННЯ