НОВОБОРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ 95 РОКІВ

Дата: 11.11.2021 09:28

Від імені Новоборівської селищної ради щиро вітаємо педагогічний та учнівський колектив з 95-ою річницею заснування Новоборівського ліцею!

Висловлюємо педагогічному колективу слова вдячності за внесок у розвиток освітньої галузі Новоборівської громади та виконання важливої справи формування знань, від яких залежить майбутнє нашої країни.

З нагоди ювілею прийміть щирі вітання та побажання творчої наснаги й успіхів! Бажаємо, щоб Ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у навчанні дітей й надалі служили зміцненню нашої держави!А Ваші випускники добрими справами підтримували авторитет Вашого Ліцею!

Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у Вашій роботі!