ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 02.11.2021 11:56

Мережна дільниця № 3 Хорошівського РЕМу  повідомляє що в п’ятницю, 05 листопада 2021р. з 09:00 години до 16:00 години буде припинене електропостачання в смт. Нова Борова на вулицях: Незалежності, Привокзальна, Освіти та Калинова.

Електропостачання буде відсутнє на наступних соціальних та адміністративних об’єктах:
Новоборівська селищна рада,
ТВБВ    № 10005/021 філії - Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк», Новоборівський ліцей, Новоборівський ЦРД «Сонечко» і т.д., Аптеки по вул. Незалежності і Привокзальна, Відділення поштового зв’язку смт. Нова Борова Житомирської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» та відділення «Нова пошта», Магазини: «ЕКОНОМ», господарський магазин ФОП Литвинчук Т.В., ФОП Копил О.Г. тощо.

Начальник дільниці  Олег ЧАЙКІВСЬКИЙ