ЩОДО КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 18.10.2021 08:34

Жителі Новоборівської селищної територіальної громади, в зв’язку з закінченням терміну прийому пропозицій і заяв просимо Вас активізуватись та взяти участь у розробленні завдання до комплексного плану просторового розвитку території.

З метою забезпечення сталого розвитку Новоборівської селищної територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Новоборівська селищна рада рішенням 9 сесії 8 скликання від 28 вересня 2021 року  №379 розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади.

На вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Новоборівська селищна рада повідомляє про початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади, та прийняття заяв  від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади (заяву можна скачати на офіційному сайті громади).

В зв’язку з вихідними днями (14-15 жовтня) прийом пропозицій та заяв продовжено до 19 жовтня 2021 року включно на ім’я селищного голови (Рудюк Г.Л.)  в електронному вигляді на електронну адресу: architect_nbtg@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9А, кабінет відділу архітектури, містобудування та комунального майна.

ЗАЯВА