Житомирська область, Житомирський район

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 14.10.2021 08:05

Дорогі захисники та захисниці України, шановні жителі громади!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисників та захисниць України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Щиро бажаємо усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

З повагою, селищний голова Григорій Рудюк