ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 04.10.2021 16:45
Кількість переглядів: 1754

Фото без опису

Оголошення
про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади
директора комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської  селищної ради

На підставі протокольного рішення  конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» від 01.10.2021 року, рішення Новоборівської селищної ради від 28 травня 2021 року  № 210 " Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на  зайняття вакантної посади директора комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Новоборівської селищної ради та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити повторно конкурс на зайняття вакантної  посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради  (далі – Центр).

Місце знаходження  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради : 12114, Житомирська область, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А .

Основними напрямками діяльності Центру є:
• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
• надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 року № 526 " Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді".

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17:00 годину з 05 жовтня 2021 року по 19 жовтня 2021 року (включно).

 Документи приймаються  за адресою: 12114, Житомирська область, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А. 
Електронна адреса: selrada_novaborova@ukr.net

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:
– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– довідку про відсутність судимості;
– перспективний план розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Новоборівської селищної ради.
Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:
- неподання ними повного пакета документів;
- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;
- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради відбудеться в приміщенні Новоборівської селищної ради 26.10.2021року р. о 10:00 год. 00 хв.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – секретар комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради Василина Чаплінська, електронна адреса: selrada_novaborova@ukr.net, телефон – 9-51-77; 067-885-44-20.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ

Перелік
запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України кандидатів на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради.

1. Базові соціальні послуги.
2. Складні життєві обставини: поняття та чинники, що можуть їх зумовити.
3. Суб’єкти системи надання соціальних послуг.
4. Отримувачі соціальних послуг.
5. Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.
6. Державні стандарти надання соціальних послуг.
7. Етапи ведення випадку.
8. Основні напрями державної політики у сфері надання соціальних послуг.
9. Основні принципи надання соціальних послуг.
10. Супервізія, як професійна підтримка працівників, які надають соціальні послуги.
11. Законодавство про соціальні послуги, сфера його дії.
12. Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.
13. Договір про надання соціальних послуг.
14. Прийняття рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг.
15. Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних