ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 01.10.2021 14:49

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом –  Днем вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаємо впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

З повагою, селищний голова

Григорій Рудюк