ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ, ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ЗАВДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

Дата: 01.10.2021 11:10

Громадські обговорення, щодо розроблення завдання комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади.

Новоборівська селищна рада виносить на розгляд громадського обговорення формування завдання на розроблення комплексного плану території Новоборівської селищної територіальної громади.

Верховною радою України прийнято закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо планування використання земель №2280. Даним Законом вносяться зміни до:
Земельного кодексу України;
Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
Закону України «Про землеустрій»;
Водного кодексу України;
Закону України «Про Державний земельний кадастр»;
Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»;
Закону України «Про місцеве самоврядування»;
Закону України «Про архітектурну діяльність»;
Закону України «Про охорону культурної спадщини».

З’являється новий вид містобудівної та одночасно земельної документації – комплексний план просторового розвитку території територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.