ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 27.09.2021 14:06
Кількість переглядів: 614

Фото без опису

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до Постанови КМУ №710 від 11 жовтня 2016 року)

(закупівля UA-2021-09-27-005505-b)

1

Назва предмета

закупівлі

Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету (3 лота) (далі – Послуга).

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів

2

Вид процедури закупівлі

Переговорна процедура

3

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики послуги визначено відповідно до потреби Новоборівської селищної ради Житомирського району у забезпеченні послугами з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету по об’єктах:

Лот № 1: Місце надання послуг: 1.1 - Кам’янобрідський сільський клуб філія КЗ «Центр культури і дозвілля» Новоборівської селищної ради, адреса: 12131, Житомирська область, с.Кам’яний Брід, вул. Воздвиженська, 58А; Обсяг надання послуг – 1 послуга;

Лот №2: Місце надання послуг: 2.1 – Небізька філія КЗ «Публічна бібліотека Новоборівської селищної ради», адреса: 12130, Житомирська область, с. Небіж, вул. Поліська,2. Обсяг надання послуг – 1 послуга;

Лот №3 Місце надання послуг: 3.1 - Фасівський ЗДО «Бджілка», адреса: 12131, Житомирська область, с.Фасова, вул. Шевченка,37; 3.2 - Фасівська філія КЗ «Публічна бібліотека Новоборівської селищної ради», адреса: 12131, Житомирська область, с.Фасова, вул. Б.Хмельницького,41А. Обсяг надання послуг – 1 послуга.  

 

 Технічні характеристики та вимоги до послуг:
 

1. Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету (далі - послуги) надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

2. Усе обладнання, зокрема кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів телекомунікаційної мережі, надається, встановлюється та налагоджується виконавцем у рамках договору надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, закупівля яких здійснюється за рахунок субвенції.

3. Організація надання послуги передбачає можливість збільшення пропускної здатності каналів доступу до Інтернету залежно від потреб замовника, що має бути предметом окремих домовленостей сторін.

4. Виконавець забезпечує можливість з’єднання кінцевого обладнання замовника з Інтернетом з використанням адрес IPv4 .

5. Виконавець забезпечує надання статичної зовнішньої ІР-адреси кожному закладу соціальної інфраструктури.

6. Виконавець забезпечує підготовку каналу та підключення без сплати замовником додаткових коштів і потреби купувати додаткове обладнання.

7. На ділянках телекомунікаційної мережі виконавця, що використовується для надання послуг, не допускається застосування радіотехнологій.

8. Умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних.

9. Запланована недоступність послуг - до 8 годин на місяць; аварійна недоступність послуг - 48 годин на місяць.

Виконавець забезпечує можливість використання послуг з доступу до Інтернету для персоналу та відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі Wi-Fi у частотах 2,4 та 5 ГГц.

Виконавець використовує безпроводовий маршрутизатор з розрахунку не більше одного маршрутизатора на один заклад соціальної інфраструктури.

10. Виконавець приймає звернення (повідомлення) замовника цілодобово, без перерв та вихідних телефоном та на електронну адресу виконавця.

11. Звернення (повідомлення) замовника повинно обов’язково містити найменування замовника, ім’я, прізвище, контактний телефон особи, що звертається, найменування та місцезнаходження закладу соціальної інфраструктури, в якому виникла проблема з наданням послуги; причину звернення.

 

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 28 квітня 2021 р. № 453 Київ Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Очікувана вартість Послуг визначена згідно з наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами), а саме: методом порівняння ринкових цін для даного виду Послуг – здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну Послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі в електронній системі закупівель «Prozorro» та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках. Загальна очікувана вартість предмета: 574000 грн. 00 коп. (п’ятсот сімдесят чотири тисячі грн. 00 коп.) з ПДВ, з якої очікувана вартість предмета закупівлі за Лотами:

Лот № 1 - 199000 грн. 00 коп. (сто дев’яносто дев’ять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.

Лот № 2 - 199000 грн. 00 коп. (сто дев’яносто дев’ять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.

 Лот № 3 – 176000 грн.00 коп. (сто сімдесят шість тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних