ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ - WORLD CLEANUP DAY

Дата: 09.09.2021 13:33

У п’ятницю 17 вересня о 13:00 Новоборівська громада вкотре долучається до грандіозної міжнародної акції «Всесвітній день прибирання», яка щорічно в Україні проводиться з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в населених пунктах, дбайливого ставлення до довкілля, покращення санітарного стану навколишнього середовища.

Шановні керівники установ, підприємств, організацій, шкіл, дитсадків, фізичні особи-підприємці та жителі громади! Долучайтесь до прибирання наступних локацій:
-  прилеглі території до установ, підприємств, організацій, шкіл, дитсадків тощо;
- територію по вул. Іршанська між багатоповерхівками та біля котельні;
- територію по вул. Маяковського,¬¬  біля бані;
- парк по вул. Казкова, біля музичної школи;
-  інші території на ваш розсуд.

Просимо усіх вас не бути байдужими та навести лад у власних дворах, на прибудинкових територіях, на тротуарах, у зелених зонах, а також біля підпорядкованих вам закладів і установ та навколо об’єктів торгівлі, які перебувають у вашій власності. Провести прибирання та обкошування територій, з метою благоустрою та забезпечення протипожежного стану в громаді.

Не забуваємо дотримуватися карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою умовою є дотримання соціальної дистанції.

Активних громадян, які виявляють бажання прибрати не лише власну територію, а й громадські місця та виникне потреба у вивозі сміття, просимо телефонувати за номером: +38 096 364 02 20 – Ігор ПРОКОПЧУК.
По старостинських округах питання локацій для прибирання дізнавайтесь у старости відповідного округу.

Давайте наведемо чистоту у нашій громаді!
Чим більше рук - тим кращий результат!