ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП

Дата: 06.09.2021 14:46

Уряд підтримав ініціативу Володимира Зеленського та встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначатиметься “День адміністратора центрів надання адміністративних послуг”.  Ця дата обрана для свята не випадково, адже 6 вересня 2012 року Верховна Рада прийняла закон “Про адміністративні послуги”.

То ж дуже приємно, що сьогодні працівники реєстраційного відділу (Центр надання адміністративних послуг) Новоборівської селищної ради відзначають своє професійне свято.

Шановні працівники реєстраційного відділу! Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, оптимізму, нових здобутків, вдячних відвідувачів та нових звершень!

З повагою,

селищний голова Григорій РУДЮК