Відкриття сучасної амбулаторії

Дата: 02.09.2021 16:12

Сьогодні для жителів Новоборівської громади відкрито сучасну амбулаторію. Вона знаходиться в адміністративному центрі територіальної громади. Всі присутні мали змогу оглянути нові кабінети медустанови.

Головний лікар КНП ЦПМСД Тетяна Стринадко повідомила, що в амбулаторії працюватимуть 4 сімейні лікарі і надаватиметься весь перелік послуг пакету первинної медичної допомоги.

На відкриття завітали народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Тетяна Циба, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець, Новоборівський селищний голова Григорій Рудюк, жителі селища Нова Борова.

На будівництво медичного закладу спрямували державну субвенцію у розмірі понад 8 млн грн та 1,5 млн грн – з місцевого бюджету.

Вітаємо всіх мешканців Новоборівської громади з цією важливою подією. Впевнені, що відтепер дбати про своє здоров'я буде значно приємніше!