ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 27.08.2021 10:56

Сьогодні відзначає свій день народження народний депутат України Тетяна Грищенко.

Шановна Тетяно Миколаївно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.

Бажаємо Вам яскравих, щасливих подій, незабутніх вражень. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка рідних, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій. Дякуємо за сприяння у розвитку Новоборівської територіальної громади!

З повагою,

селищний голова Григорій Рудюк і жителі Новоборівської громади