Житомирська область, Житомирський район

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ

Дата: 10.08.2021 14:50

5 серпня пройшло засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Чергове засідання було присвячене забезпеченню безпеки під час святкування Дня громади.

Олег Журавський, керівник Новоборівської місцевої пожежної охорони, керівник  Громадського формування з охорони громадського порядку “Козацький патруль” розповів про заходи громадського порядку під час святкування Дня громади.

Тетяна Стринадко, головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” повідомила про медичне забезпечення заходу із масовим зібранням людей в громаді.

Тетяна Корнійчук, депутат Новоборівської селищної ради, директор КЗ Центр культури і дозвілля Новоборівської селищної ради ознайомила всіх присутніх із програмою святкування Дня громади. На святі працюватимуть атракціони, виставки, магазини, будуть проводитись майстер-класи. Представники Новоборівської селищної ради та старостинських округів частуватимуть гостей свята. Святковий концерт розпочнеться о 17:00, а дискотека з 19:00 – 02:00. Урочистості пройдуть 14 серпня на центральній площі поблизу селищної ради.

Головний спеціаліст
Тетяна Голяченко