ВІТАЄМО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ГРИГОРІЯ РУДЮКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 10.08.2021 08:24

Шановний Григорію Лаврентійовичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження від колективу Новоборівської селищної ради.

Ми високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток Новоборівської громади. За роки роботи Ви здобули беззаперечний авторитет мудрого і розсудливого керівника.

Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів. Адже, у Вас є розуміння і довгострокове бачення того, якою має бути Новоборівська громада.

Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих людей. Бажаємо, щоб накопичений Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот, а нові ідеї та починання приносили радість і задоволення. Зичимо Вам довгих років життя, міцного здоров’я, здійснення усіх Ваших найважливіших планів і задумів. Родинного тепла Вашому дому, миру та злагоди!