НОВОБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З МОЛДОВИ

Дата: 29.07.2021 12:48

29 липня 2021 року Новоборівську громаду відвідала делегація з Молдови у складі представників «Проекту партисипації та громадської участі на місцевому рівні» Ma Implic, що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації.

Метою візиту було вивчення досвіду України щодо проведення та просування реформ з децентралізації, ознайомлення з кращими практиками територіальних громад щодо місцевого економічного розвитку, надання адміністративних та публічних послуг, залучення мешканців до прийняття рішень та діалогу з бізнес середовищем.

Заступник селищного голови Ігор Прокопчук розповів учасникам про досвід розбудови Новоборівської територіальної громади, напрями співпраці зі Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації» DESPRO, а також про успішне втілення громадою проєктів місцевого розвитку. Начальник земельного відділу Гаращук Олександр поінформував учасників візиту про ефективне використання земельних ресурсів громади для її економічного зростання.