РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПРИЙОМНОЇ СІМ’Ї НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.07.2021 15:38

Сьогодні 23 липня 2021 року вже один рік як на території Новоборівської ТГ створена прийомна сім’я – Фещенко Сергій Леонідович та Фещенко Леся Василівна на вихованні у яких п’ятеро дітей.

З нагоди річниці створення ПС приїхали привітати родину та вручити цінні подарунки, солодощі, іграшки помічники Народного Депутата України Тетяни Грищенко – Філоненко Михайло та Юрій Васянович.

Мамі Лесі було вручено подяку Верховної Ради України за вагомий внесок в забезпечені реалізації прав дитини, позбавленої батьківського піклування виховуватись у сім’ї, та створення сприятливих умов для її всебічного розвитку, формування високих духовних цінностей.

До привітань родини долучились заступник селищного голови Ігор Прокопчук, начальник служби у справах дітей Світлана Розумович та фахівець із соціальної роботи Людмила Стецюк та подякували родині за сімейний затишок, який вони дарують дітям. Адже родинне тепло і взаєморозуміння є найцінніший скарб для кожного з нас.