ПЕРША МІСТОБУДІВНА РАДА В ГРОМАДІ

Дата: 09.07.2021 09:13

8 липня в ХАБі вільного простору відбулася перша містобудівна рада по розгляду детального плану території земельної ділянки, площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Партизанська в с. Краснорічка, Хорошівского району Житомирської області.

Засідання вела Ліна Самойленко - начальник відділу архітектури, містобудування та комунального майна Новоборівської селищної ради – голова ради.

Проєкт захищав головний архітектор проєкту Віталій Кісельов.

Мединський Віктор Христофорович - заступник директора департаменту, начальник управління регіонального розвитку та містобудівного кадастру облдержадміністрації, та Коваленко Леонід Іванович - директор філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Житомирській області, надали свої зауваження. Методом голосування вирішили рекомендувати проект до затвердження.