ВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 10:00

Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

25 років тому, прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності. Конституція України – це втілення ідеалів свободи, головний оберіг державності та демократії нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Нехай ці демократичні засади стануть реаліями сьогодення для кожного українця.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Миру вам, добра і щастя!

З найкращими побажаннями,
селищний голова