З ДНЕМ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

Дата: 18.06.2021 08:19

18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції.

Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів.

Територію Новоборівської ОТГ обслуговує дільничний офіцер, майор поліції Корзун Андрій Миколайович

Шановний Андрій Миколайович з нагоди свята дозвольте привітати Вас з професійним святом!
Щиро зичимо Вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай Вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!