ОБЛАСНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 08.06.2021 13:55

Фото без опису4 червня 2021 року діти, з території Новоборівської територіальної громади взяли участь у обласному заході з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «Дитинство завжди разом з нами». Захід відбувся у Шодурівському парку м. Житомир, літня естрада «Ракушка». Діти залишилися задоволеними від демонстрації техніки: Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області та Головного управління Нацполіціі в Житомирській області, а також діти мали змогу відвідати різні розважальні локації та отримали масу задоволення від  Гала-концерту дитячого телевізійного шоу «Талант є», та на завершення свята дітлахи мали змогу покататися на атракціонах та отримали солодкі подарунки.

Щиро дякуємо всім працівникам обласної служби у справах дітей, які влаштували неймовірне свято та за проведений час! Окремо хочемо подякувати селищному голові Григорій Рудюку та начальнику відділу освіти, охорони здоров'я і соціально культурної сфери Людмила Прищепі за сприяння та організацію підвозу дітей та всім, хто був долучений до участі дітей у обласному заході.

Начальник відділу-ССД

Світлана Розумович