КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 04.06.2021 13:29

Новоборівська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новоборівської селищної ради.

Місце і час проведення конкурсу – 06 липня 2021 року, 10:00 год., актовий зал Новоборівської селищної ради, за адресою: вул. Незалежності, 9-А, смт. Нова Борова.

Конкурсні пропозиції приймаються в запечатаних конвертах з відміткою «На конкурс» по  05 липня 2021 року, за адресою: смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Звертатись за телефоном: 9-51-77.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ