КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА НОВОБОРІВСЬКОГО ЗЗСО

Дата: 31.05.2021 12:37

Фото без описуУмови конкурсу затвердженні рішенням 6 сесії 7 скликання Новоборівської селищної ради від 28травня 2021 року №230 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новоборівської селищної ради».

Найменування та місцезнаходження закладу
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька Новоборівської селищної ради Житомирської області
12114, Житомирська область, Житомирський район, смт. Нова Борова, вул. Шкільна, 5.
e-mail: nechiporenko2103@ukr.net

Умови оплати праці
Тарифний розряд встановлюється в залежності від кількості дітей, які навчаються у закладі, тобто 15-17 тарифний розряд. До заробітної плати обов’язково нараховуються доплати за престижність, педагогічне звання (за наявності ), вислуга років.

Вимоги до кандидата
Посаду директора може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж  педагогічної роботи не менше 3-х років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копія документа (паспорт), що посвідчує особу та підтверджує громадянствоУкраїни;
- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- посвідчення щодо вільного володіння державною мовою (атестат);
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі;
- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки та/або 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити бачення та пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, заходів з енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.
Особа має право надавати і інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Етапи проведення конкурсу та його тривалість:
- перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (Наказ МОН №654 від 19.05.2020)
- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Тривалість конкурсу становить не більше 60 хвилин.

Документи приймаються за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт. Нова Борова, вул. Освіти, 7А, відділ освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради. Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Кінцевий термін подачі документів: 30.06.2021р.

Ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти та його трудовим колективом: 01.07.2021р.

Дата проведення конкурсу: 08.07.2021р.Оголошення результатів конкурсу: 12.07.2021р.

Призначення на посаду до 01.09.2021 року.

Місце проведення конкурсу: Житомирська область, Житомирський район, смт. Нова Борова, вул. Освіти, 7А, відділ освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

Уповноважена особа щодо прийому документів: Прищепа Людмила Анисимівна,
email: osvitanovaborovaotg@ukr.net, телефон: 098-396-04-66.