ВІДБУВСЯ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Дата: 14.05.2021 15:50

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003, починаючи з 2003 року традиційно в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Відповідно у День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Саме тому, 14 травня на площі біля Новоборівської селищної ради відбувся захід, присвячений Дню Європи в Україні, на якому відбулося урочисте підняття прапору Європейського союзу.

Під час заходу гостей порадував святковий концерт за участю молодіжних колективів та виступів учнів шкіл громади.

Шановні жителі громади. Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Європи! Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти. Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. День Європи є ще однією чудовою нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.

Селищний голова Григорій Рудюк