ПІДТРИМАЙ ГРОМАДУ У КОНКУРСІ!

Дата: 11.05.2021 13:32

Новоборівська громада бере участь у конкурсі "Наша громада", що організували телеканали ICTV та СТБ разом з українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).

Маючи туристично-рекреаційний потенціал, у 2020 р. створено туристичний маршрут "Вихідні – у центрі Житомирщини".

Тісна співпраця місцевої влади, активістів, волонтерів, локального бізнесу та інших спонсорів зможе вдосконалити даний маршрут. Користь від цього отримають не лише жителі громади та прилеглих територій, але й туристи з усієї України.

Для голосування необхідно зробити два прості кроки:
1. Зареєструватись на сайті проєкту використовуючи електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
2. Натиснути "Проголосувати" за проєкт Новоборівської громади за посиланням.

Саме твій голос може бути вирішальним!

Козегородська Ніна
2021-05-14 14:25:29

Чудовий конкурс.Бажаю перемоги. Шановні фейсбуківці реєструйтесь та голосуйте, адже ваш голос може бути вирішальним.