76-ТА РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2021 10:40

8-го та  9-го травня Україна спільно з іншими країнами Європи відзначає День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі.

Напередодні, селищний голова Григорій Рудюк, військовий комісар Хорошівського РТЦК та СП та голова ради ветеранів Новоборівської селищної ради привітали з цією датою ветеранів нашої громади. Кожного року в ці травневі дні ми вшановуємо подвиг усіх, хто героїчно боровся з нацизмом: ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацистських переслідувань.

Сьогодні, 9 травня, за участю представників місцевої влади, культури та громадськості, відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни та покладання квітів до обеліску слави в смт. Нова Борова та братських могил в старостинських округах Новоборівської громади.