ВІДСЬОГОДНІ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ДІЄ «ЖОВТИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 05.05.2021 17:25

04.05.2021 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 05 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області, та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Про «стійке поліпшення епідеміологічної ситуації» у регіоні у вівторок, 4 травня, повідомив і головний державний санітарний лікар України й заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. За його словами, щотижнева кількість нових випадків захворювання COVID-19 в Житомирській області зменшилася за останній місяць утричі, а за останній тиждень спад захворюваності становить 28 відсотків. Він розповів також і про те, що у регіоні зменшується і кількість нових госпіталізацій із підтвердженими випадками COVID-19 чи підозрами на них. За місяць цей показник зменшився вдвічі, а за останній тиждень - на 21 відсоток.

Рішення про  пом’якшення обмежувальних  заходів на території області та відповідно   Новоборівської територіальної громади, прийнято обласною комісією ТЕБ і НС (протокол № 11 від 05.05.2021) та місцевою комісією ТЕБ і НС (протокол № 12 від 05.05.2021 року).

Згідно рішення місцевої комісії ТЕБ і НС з 06.05.2021 року в освітніх закладах  Новоборівської територіальної громади відновлюється навчання.