НАВОДИМО БЛАГОУСТРІЙ У ГРОМАДІ!

Дата: 13.04.2021 15:50

Фото без описуВ рамках оголошеного двомісячника благоустрою на території Новоборівської територіальної громади сьогодні працівниками Новоборівського житлово-комунального підприємства наведено належний санітарний стан прибережної зони Іршанського водосховища та впорядковано узбіччя автомобільних доріг у напрямку с. Валки тощо.

Висловлюємо щиру подяку всім хто вже долучився до прибирання та запрошуємо жителів громади долучитися до впорядкування  територій населених пунктів: взяти активну участь у благоустрою парків, дитячих майданчиків, автобусних зупинок, вулиць, кладовищ, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, очистка від сміття узбіччя доріг, берегів водойм та лісосмуг, проведення озеленення тощо.

Нагадуємо, що 16 квітня буде проходити загальногромадська толока і кожний мешканець може долучитись до гарної справи. Чекаємо на вас!

ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ ТА КВІТУЧОЮ!