ПРОВЕДЕНО ПЛАНОВУ СТЕРИЛІЗАЦІЮ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

Дата: 22.03.2021 11:36

На виконання Програми поводження з безпритульними тваринами на території Новоборівської селищної територіальної громади, рішенням 3 сесії 8 скликання № 105 від  23.12.2020 року виділено кошти на проведення стерилізації безпритульних тварин на території Новоборівської територіальної громади, з помісячною розбивкою на березень та травень 2021 року.

16 березня 2021 року комунальним підприємством «Центр захисту тварин Житомирської міської ради» на замовлення Новоборівського житлово-комунального підприємства здійснено відлов безпритульних собак на території смт. Нова Борова.  Даних тварин доставлено в пункт тимчасового утримання в м. Житомир, проведено оперативне втручання із стерилізації та кастрації і щеплення від сказу. 19 березня 2021 року   тварин повернено в ареал перебування та відлову.

В травні поточного року буде проводитись другий етап планової стерилізації, тому, в разі виявлення безпритульних тварин, які не мають господарів і мешкають біля об’єктів соціально-культурної сфери, освітніх закладів громади, житлової забудови тощо, просимо залишати заявки на стерилізацію в Новоборівському ЖКП за телефоном (04145) 9 52 73.

Керуючий справами(секретар) виконавчого комітету
Альона Жарчинська