ВКОТРЕ ДО НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ДОПОМОГА

Дата: 04.03.2021 09:25

Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest продовжує програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Фахівцем Відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради Людмилою Стецюк та начальником відділу - служби у справах дітей Світланою Розумович був доставлений продуктовий та гігієнічний набір в кількості 1 шт. (три ящики в одну родину) сім’ї, дитина з якої повернулася із інтернатного закладу на територію громади.

Висловлюємо подяку Обласному центру соціальних служб в організації отримання гуманітарної допомоги.