ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 23.02.2021 14:56

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 03 березня 2021 року о 10:00 годині в Новоборівському будинку культури відбудеться четверта сесія VIІІ скликання.

БЛОК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Бюджетні питання.

2. Земельні питання.

3. Різне.

Анна
2021-02-24 21:35:46

Згідно ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", яким при своїй роботі має керуватися ОМС. ч.10 "Рішення про скликання сесії ради відповідно до частин четвертої, шостої та восьмої цієї статті доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках - не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради." Має бути висвітлено повний перелік питань, винесених на сесію в повному обсязі, не пізніше ніж за 10 днів до розгляду ради. Таке висвітлення, необхідно для того, аби з питаннями могли ознайомитися депутати та населення громади. Висвітлення питань блочно, є грубим порушенням норм законодавства. Таким чином, працівники ОМС, свідомо чи несвідомо порушують ст.2, цього ж закону, в якому державою гарантовано право жителів громади, під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.