ОБЕРЕЖНО! БУРУЛЬКИ

Дата: 19.02.2021 15:07

Внаслідок температурних перепадів, на дахах будинків Новоборівської громади утворюються крижані бурульки, а також буде танути крига на водоймах.

Ці красиві «сталактити» іноді несуть смертельну небезпеку для пішоходів, особливо в тих місцях, де хідники (тротуари) безпосередньо прилягають до будинків.

Новоборівська селищна рада нагадує про правила безпеки.

Пішоходи не повинні заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самим звертати увагу на наявність небезпечних утворювань з криги і снігу на дахах будинків. Від бурульок і льоду страждають не тільки люди, але і матеріальні цінності. Наприклад, вони можуть завдати серйозного збитку припаркованому біля будівлі автомобілю. Тому, виходячи на вулицю чи паркуючи авто, обов’язково треба подивитись угору, та не наражати себе на травмування, під час падіння бурульок.

На жаль, в наш час такі випадки зустрічаються досить часто і мають дуже гіркі наслідки для постраждалих.

Мешканцям приватного сектору, також необхідно слідкувати за станом даху на своєму будинку і своєчасно збивати бурульки, крім того, обов’язково посипати піском (або сумішшю з сіллю) місця біля ганку, для запобігання утворення обледеніння.

Також, звертаємось із проханням до батьків та керівників навчальних закладів провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей.