РОЗПОЧАТО НАБІР ДО МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 29.01.2021 08:27

Фото без описуВи молоді та активні, у віці від 14 до 35 років, маєте безліч ідей для втілення, тоді вам до нас!

Новоборівська селищна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Новоборівської територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів.

Що для цього потрібно зробити:
1.  Заповнити анкету кандидата до складу Молодіжної ради, встановленого зразка.
1.1. Для представників учнівського самоврядування - подання  закладів освіти з Анкетами кандидатів (не більше двох представників від закладу).
1.2. Для представників громадських організацій або громадських об’єднань  - копія статуту ГО, подання   з Анкетами кандидатів (не більше двох представників).

2. 01 березня 2021 року о 13.00 год. прийти на конкурсний відбір до складу Молодіжної ради, з документом, що посвідчує особу (паспорт або інший документ).

Документи подавати до Новоборівської селищної ради ( смт. Нова Борова, вул. Незалежності,9-А 2 поверх, кабінет секретаря, тел. 9-51-77).

З Положенням про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Новоборівської селищної ради можна ознайомитися тут.