ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ПО ВИВЧЕННЮ МАТЕРІАЛУ ПО БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ

Дата: 30.12.2020 11:37

Фото без описуУ рамках впровадження плану заходів у 2020 році ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»  Новоборівська громада отримала 8 боксів, в т. ч.: 4  бокси навчально-інформаційних наборів для учнів та вчителів молодшої школи та 4 бокси  навчально-інформаційних наборів для учнів та вчителів середніх та старших шкіл.

Бокси були передані до загальноосвітніх закладів громади: Новоборівський ліцей та Небізька філія Новоборівського ліцею, Новоборівський ліцей імені Василя Лунька та  Кропивнянська ЗОШ, та були проведені заходи по вивченню даного матеріалу по боротьбі з пандемією, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Щиро дякуємо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за надані матеріали, адже безпека  та комфорт  дітей  є одним із найпріорітетніших напрямків нашої діяльності.

Керуючий справами(секретар)
виконавчого комітету