ПОРЯДОК ДЕННИЙ 3 СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Новоборівська  селищна  рада
Третя  сесія VIІI скликання
23  грудня  2020 року

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1.  Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Новоборівської територіальної громади на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

2. Про селищний бюджет Новоборівської селищної територіальної громади на2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради у 2020 році.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4.  Про надання фінансової підтримки Новоборівському ЖКП на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

5.  Про  передачу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я у вигляді міжбюджетного трансферту.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

6.  Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету Новоборівської селищної  ради до селищного  бюджету Іршанської селищної ради у 2021 році.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

7. Про визначення головного розпорядника бюджетних коштів Новоборівської селищної ради.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

8. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування КУ «Інклюзивно-ресурсного Центру» Новоборівської селищної ради.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

9.  Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування(утримання) архівної установи Хорошівської селищної ради на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Звіт про результати діяльності Коростишівської місцевої прокуратури на території Хорошівського району Житомирської області.

11.  Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

12. Про надання дозволу гр. Литвинчуку О.П. на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

13. Про надання дозволу гр. Пеньківському В.Й. на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Цешковській Н.С. для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

15. Про надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою громадянам.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

16. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану.
Доповідає: Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів

17. Про органiзацiю  харчування учнiв  закладiв загальної середньої  освiти та  вихованцiв дошкiльних закладiв Новоборiвської селищної ради у 2021 роцi.
Доповідає: Прищепа Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери

18. Про затвердження на 2021 рік структури,  загальної чисельності апарату  Новоборівської селищної ради та її виконавчих органів.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

19. Про прийняття автобуса в комунальну власність селищної ради.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

20. Про встановлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання дітей  в  Новоборівській музичній школі  на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

21.  Про затвердження  Положень про преміювання працівників відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради та закладів (установ) освіти, культури Новоборівської
селищної ради на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

22.  Про затвердження  Положення  про преміювання працівників органів місцевого самоврядування  та робітників, зайнятих  обслуговуванням органів місцевого самоврядування на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

23. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Новоборівської селищної ради на 2021 рік.

24. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, охорони здоров’я ісоціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

25. Про умови оплати праці працівників апарату селищної ради та її виконавчих  органів на 2021 рік.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

26. Про внесення змін до рішення Новоборівської селищної ради «Про утворення постійних комісій Новоборівської селищної ради та затвердження їх складу» від 20.11.2020 року №6.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

27.  Про встановлення нормативу відрахування у 2021 році комунальними підприємствами селищної ради частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду бюджету Новоборівської селищної ради.
Доповідає: Рудюк Г.Л. – селищний голова

28.  Про умови оплати праці селищного голови на 2021 рік.
Доповідає: Симон Г.С. – секретар  ради

29.  Про преміювання селищного голови на I квартал 2021 року.
Доповідає: Симон Г.С. – секретар  ради