БОНУС ВІД ЖОДА - МЕБЛІ В ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ

Дата: 14.12.2020 14:15

Приємним бонусом участі в проєктах по капітальному ремонту шкільних їдалень в Новоборівському ліцеї та Новоборівському ліцеї імені Василя Лунька, стали меблі для їдалень, придбання яких за умовами конкурсу не включалося до кошторису. Передумовою  їх отримання було завершення робіт по ремонту харчоблоків.

11.12.2020 року Відділ освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради (в особі начальника Людмили Прищепи) отримав від Управління освіти і науки Житомирської ОДА - 55 комплектів меблів для шкільних їдалень на загальну суму 161425 грн.

Висловлюємо щиру подяку Житомирській ОДА, та сподіваємось що нашим дітям буде зручно та приємно харчуватись в оновлених їдальнях.

Керуючий справами(секретар)

виконавчого комітету