В УКРАЇНІ ВШАНОВУЮТЬ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2020 09:14

Фото без опису14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вшановуючи пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС,  11 грудня 2020 року у  КЗ «Публічній бібліотеці» Новоборівської селищної ради була організована книжкова виставка « Чорнобиль – анатомія безумства». До неї долучились працівник бібліотеки – Козегородська Н.А. та  директор – Талько Р.Г., спеціаліст відділу освіти – Магдич О.В.

У Новоборівській громаді проживає 4 особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Хай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій. Ми у вічному боргу перед Вами, тими, хто врятував усіх нас,  країну, людство від ядерного вогню.

Щиро бажаємо всім Вам,  Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років, а  поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Спеціаліст з питань соціального

захисту населення Магдич Оксана