ПРОВЕДЕНІ РЕЙДИ ОБСТЕЖЕННЯ ДІТЕЙ

Дата: 09.12.2020 14:26

Відповідно листа Управління ДСНС у Житомирській області протягом грудня місяця спеціалістом з захисту прав дітей Новоборівської селищної ради та фахівцем із соціальної роботи відділу освіти спільно з інструктором з пожежної безпеки Новоборівської МПО на території Новоборівської ОТГ проведені рейди обстеження дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Під час спілкування з батьками(опікунами) проведено інформаційно-просвітницьку роботу, розповсюджено наглядну агітацію із тематики попередження пожеж та безпеки життєдіяльності. Інструктором з пожежної безпеки складено приписи та вручено пам’ятки щодо безпечного поводження з вогнем.

Спеціаліст з захисту прав дітей

Світлана Розумович