ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ТА ЇХ КЕРІВНИКАМ!

Дата: 09.12.2020 11:17

В рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області», який реалізовується НУО "Сучасний Формат" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів, для громадських організацій, які діють на території Новоборівської селищної ради надійшла благодійна допомога у вигляді засобів особистого захисту: маски лицьові 450 шт. та дезінфекційні засоби 3 шт.

ГО «Незламні жінки» - голова Надія Матвієнко, ГО «МОЛОдьДІЙ» - Анна Матвієнко, ГО «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО ОТГ» - Олександр Штефа передали вище вказану благодійну допомогу Новоборівській селищній раді, для забезпечення діяльності робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоборівської селищної громади.

Висловлюємо щиру подяку громадським організаціям та їх керівникам!

Спеціаліст І категорії Грозовська Світлана