НОВЕНЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС ВЖЕ У ГРОМАДІ

Дата: 08.12.2020 13:41

Сьогодні у межах державної програми «Шкільний автобус» 15 громад Житомирщини, в тому числі і Новоборівська громада отримала новенького шкільного автобуса. Автобус придбано на умовах співфінансування  із державного та місцевого бюджетів, сума нашого співфінансування склала - 573,00 тис. грн. Придбання автобусів здійснювало Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до повноцінного навчання. Нові автобуси - це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів. Якісна освіта - один з найголовніших та найважливіших пріоритетів для нашої громади

Нагадаємо, що в 2016 році за цією ж програмою Новоборівська громада вже отримала шкільний автобус. Загалом заклади освіти нашої громади матимуть вже 3 шкільні автобуси, що дасть можливість розвантажити маршрути та зробити їх більш зручнішими для учнів нашої громади.

Керуючий справами(секретар)

виконавчого комітету