Житомирська область, Житомирський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 25.11.2020 15:49

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 27 листопада 2020 року о 13:00 годині в Будинку культури відбудеться друге пленарне засідання першої сесії VIІІ скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.  Про початок повноважень депутата Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Журавський С.С. – голова Новоборівської селищної територіальної виборчої комісії

2.  Про внесення змін до рішення Новоборівської селищної ради «Про утворення постійних комісій Новоборівської селищної ради та затвердження їх складу» від 20.11.2020 року №6.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3.  Про утворення старостинських округів Новоборівської  селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4.  Про затвердження Положення про старосту Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

5.  Про затвердження на посаду старости Кропивнянського старостинського  округу Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

6.  Про затвердження на посаду старости Небізького старостинського округу Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

7.  Про затвердження на посаду старости Фасівського старостинського округу Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

8.  Про затвердження на посаду старости Ягодинського старостинського округу Новоборівської селищної ради.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету »Про внесення змін до селищного бюджету Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» від 21.09.2020 року №189.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Про затвердження рішення виконавчого комітету »Про стан виконання  селищного бюджету за 9 місяців 2020 року Новоборівської селищної  об’єднаної територіальної громади»» від 21.10.2020 року №208.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

11. Про  затвердження рішення виконавчого комітету »Про внесення змін до селищного бюджету Новоборівської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік» від 21.10.2020 року №209.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

12. Про внесення змін до селищного бюджету Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

13.  Про внесення змін до рішення сесії Новоборівської селищної ради від  20.12.2019 року №1132.
Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

14. Про виплату одноразової  грошової  допомоги.