Житомирська область, Житомирський район

РОЗПОЧАВСЯ ДВОДЕННИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ ЦНАП НОВОБОРІВСЬКОЇ ТА БАРАШІВСЬКОЇ ГРОМАД

Дата: 24.11.2020 10:12

Відповідно до Програми «U-LEAD з Європою», в рамках третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення, в Новоборівській селищній раді розпочався дводенний семінар для персоналу ЦНАП Новоборівської та Барашівської громад.

Навчання проходить за останнім 5 модулем на тему «Знання та навички щодо окремих груп адміністративних послуг». П’ятий модуль є комплексним і пропонує для ОТГ тематичні тренінги за окремими групами надання адміністративних послуг: реєстрація актів цивільного стану; паспортні послуги; реєстрація місця проживання, нерухомості, бізнесу; послуги у сфері соціального захисту; реєстрація земельних ділянок та видача довідок з ДЗК.