ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.11.2020 11:18

Фото без опису20 листопада 2020 року у приміщені Будинку культури відбулось пленарне засідання першої сесії Новоборівської селищної ради VIII скликання на якій новобраний голова та депутати прийняли присягу та набули своїх повноважень.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  працівники виконавчого комітету селищної ради,  старости громади та  жителі громади.

На початку сесії голова Новоборівської територіальної виборчої комісії Станіслав Журавський  оголосив про визнання повноважень новообраних депутатів Новоборівської селищної ради ради VIII скликання, яким територіальною виборчою комісією було вручено посвідчення депутатів селищної  ради.

Депутатами Новоборівської селищної ради обрано:
Арсенюка Сергія Олександровича;
Шибецького Андрія Олександровича;
Шкорбот Наталію Георгіївну;
Яцука Юрія Петровича.

Після оголошення депутатів Новоборівської селищної ради VIII скликання та визнання їх повноважень, голова територіальної виборчої комісії  оголосив Постанову Новоборівської селищної територіальної виборчої комісії, відповідно до якої на посаду селищного  голови Новоборівської громади визнано обраним Рудюка Григорія Лаврентійовича. Селищний голова Григорій Рудюк  урочисто прийняв присягу посадової особи органу місцевого самоврядування, після чого йому було вручено посвідчення селищного голови.

Далі селищний голова запропонував кандидатуру Симон Галини Станіславівни на посаду секретаря ради. В результаті таємного голосування «ЗА» кандидатуру Симон Г. С. проголосувало 19 депутатів, «ПРОТИ» 2.

В ході пленарного засідання депутатами було затверджено склад постійних комісій селищної ради.

Іншими рішеннями депутати затвердили Жарчинську Альону Вікторівну на посаду керуючого справами(секретаря) виконавчого комітету ради, затвердили склад та чисельність виконавчого комітету, внесли зміни до структури та штатного розпису селищної ради та її виконавчих органів. Також одноголосно депутати підтримали створення фінансового відділу та відділу - служба у справах дітей Новоборівської селищної ради.

Поіменне голосування